Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы "2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 527 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 778 қаулысы. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына және Қызылорда облысы әкімдігі жанындағы консультациялық-кеңесші орган отырысының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі хаттамасына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнений в постановление акимата Жанакорганского района от 6 декабря 2021 года № 527 "Об установлении квоты рабочих мест на 2022 год"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 14 октября 2022 года № 778. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и протоколом заседания от 28 сентября 2022 года консультативно-совещательного органа при акимате Кызылординской области, акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 6 желтоқсандағы "2022 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 527 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-қосымшасындағы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2022 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленетін ұйымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасындағы тізбеге сәйкес 7, 8, 9 жолдармен толықтырылсын.

1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 6 декабря 2021 года № 527 "Об установлении квоты рабочих мест на 2022 год" следующие дополнения:
дополнить перечень организаций для трудостройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в которых устанавливается квота рабочих мест на 2022 год в приложении 3 к указанному постановлению, строками 7, 8, 9 согласно приложению к настоящему постановлению.