Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 7/53 "Маңғыстау ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/148 шешімі
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2021 жылғы 26 тамыздағы №7/53 шешіміне келесідей өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
Маңғыстау ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарында:
3 тармақта:
7) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"7) осы Жоспардың 7 қосымшасына сәйкес, 2021-2022 жылдарға ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі;";
келесі мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) осы Жоспардың 8 қосымшасына сәйкес, жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген схемасы (картасы) қамтылған.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А.Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2022 жылғы 5 қыркүйектегі
№14/148 шешіміне қосымша
Маңғыстау ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға 8-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген схемасы (картасы)

О внесении изменения и дополнений в решение Мангистауского районного маслихата от 26 августа 2021 года № 7/53 "Об утверждении плана управления и использования пастбищ Мангистаускому району на 2021-2022 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 5 сентября 2022 года № 14/148
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата "Об утверждении плана управления и использования пастбищ Мангистаускому району на 2021-2022 годы" от 26 августа 2021 года №7/53 следующие изменения и дополнения:
в Плане управления пастбищами и их использованию по Мангистаускому району на 2021-2022 годы:
в пункте 3:
подпункт 7) изложить в новой редакции:
"7) календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных на 2021-2022 годы, согласно приложению 7 к настоящему Плану;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) схему (карту) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения в выпасе сельскохозяйственных животных личного подворья в зависимости от местных условий и особенностей, согласно приложению 8 к настоящему Плану.";
дополнить приложением 8 согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского районного маслихата А.Сарбалаев
Приложение к решению
Мангистауского районного маслихата
от 5 сентября 2022 года № 14/148
Приложение 8 к
плану управлению пастбищами
и их использованию по
Мангистаускому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения в выпасе сельскохозяйственных животных личного подворья в зависимости от местных условий и особенностей