Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 173 қаулысы. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 4 қаңтар 2023 жылғы № 1 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 04.01.2023 № 1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі ) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квот на рабочие места для трудоустройства лиц с инвалидностью
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 27 сентября 2022 года № 173. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 4 января 2023 года № 1.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедекті бар адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Т. Алтынғалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі Р. Елтизаров
Түпқараған ауданы әкімдігінің

1. Установить квоты рабочих мест для лиц, с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тупкараганского района Т. Алтынгалиева
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Тупкараганского района Р.Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района

2022 жылғы 27 қыркүйектегі №173
қаулысына қосымша
Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері (%)
Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Ақ жол құрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)

от 27 сентября 2022 года №173
Квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Тупкараганского района
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақ жол құрылыс" (по согласованию)