Шектеу іс-шараларын тоқтату және Сұлукөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 01-22/110 ұсынысы негізінде, ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Сұлукөл ауылдық округінің Шилі ауылындағы Марат Жеткеншекұлы Абзаловтың жеке ауласының аумағында ірі қара малдың құтыруы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сұлукөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164339 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сұлукөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықытық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сұлукөл ауылдық округнің әкімі К. Шарипов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті
Әулиекөл аудандық санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесіненің
басшысы
_________________________ Е. Дүйсенов
2022 жылғы "___" ____________________
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
басшысы
_______________________ А. Тайшыбаев
2022 жылғы "___" ___________________

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Сулукольского сельского округа от 17 января 2022 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сулукольского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 24 марта 2022 года № 4
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аулиекольского района от 16 марта 2022 года № 01-22/110 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бешенству крупного рогатого скота на территории личного подворья Абзалова Марата Жеткеншековича в селе Чили Сулукольского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Сулукольского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 17 января 2022 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 164339).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Сулукольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сулукольского сельского округа К. Шарипов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аулиекольское районное Управление
санитарно-эпидемиологического
контроля Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан"
______________________ Е. Дуйсенов
"___" ___________________ 2022 год
Руководитель государственного
учреждения "Аулиекольская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________________ А. Тайшибаев
"___" ___________________ 2022 год