Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 11 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне отыз жыл мерзімге талшықты-оптикалық байланыс желісінің желілік-кәбілдік құрылыстарын төсеу және пайдалану үшін Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының аумағында орналасқан ауданы 3,2763 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің міндетін атқарушы Е. Шуншалинова

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 11 июля 2022 года № 11
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким города Житикары Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" публичный сервитут на земельный участок площадью 3,2763 гектар, расположенный на территории города Житикары Житикаринского района, для прокладки и эксплуатации линейно-кабельных сооружений волоконно-оптической линии связи сроком на тридцать лет.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Житикары Житикаринского района Е. Шуншалинова