Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тобыл кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 819,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 104,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 62 168,1 мың теңге;
2) шығындар – 98 036,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 217,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 217,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 01.12.2023 № 52 шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 50 689,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Асенкритов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 058,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 756,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 62 302,2 мың теңге;
2) шығындар – 73 058,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 01.12.2023 № 52 шешімімен.
4. 2023 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32 482,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Белинский ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 декабря 2022 года № 155.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 819,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 104,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 168,1 тысяч тенге;
2) затраты – 98 036,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 217,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 217,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 01.12.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 50 689,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 058,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 756,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 302,2 тысяч тенге;
2) затраты – 73 058,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 01.12.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 32 482,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

14. 2023 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 237,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Павлов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 663,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 172,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 30 479,3 мың теңге;
2) шығындар – 34 663,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 01.12.2023 № 52 шешімімен.
16. 2023 жылға арналған Павлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 710,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Әйет ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 624,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 269 315,8 мың теңге;
2) шығындар – 306 260,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 635,9 мың теңге;

14. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 31 237,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Павловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 663,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 012,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 172,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 479,3 тысяч тенге;
2) затраты – 34 663,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 01.12.2023 № 52 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Учесть, что в бюджете Павловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 26 710,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 624,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 109,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 269 315,8 тысяч тенге;
2) затраты – 306 260,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 635,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 635,9 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 25.12.2023 № 57 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2023 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 74 545,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 635,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25.12.2023 № 57 (вводится в действие с 01.01.2023).
18. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2023 год в сумме 74 545,0 тысяч тенге.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата района С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата