"ARPANET" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 2869 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 5-1 тармағына және 69-бабының 4-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ARPANET" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (180540030242) диаметрі 40 мм полиэтилен құбырымен қапталған 96 талшықты-оптикалық кабель жүргізу үшін жер пайдаланушылардан және меншік иелерінен жер учаскелерін алып қоймастан, Жайық өзенінің оң жақ жағалауындағы Әлиев көпірінен Надежда Крупская көшесіне (АГУ аумағы) дейінгі аралықта орналасқан ұзындығы 1860-2000 метр жер учаскесіне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Умаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Қалауи

Об установлении публичного сервитута на земельный участок товариществу с ограниченной ответственностью "ARPANET"
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 15 декабря 2022 года № 2869
В соответствии с пунктом 5-1 статьи 18 и с подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут (180540030242) товариществу ограниченной ответственностью "ARPANET" для прокладки 96 волоконно-оптического кабеля, покрытого полиэтиленовой трубой диаметром 40 мм на земельном участке с протяженностью 1860-2000 метра, расположенный вдоль реки Урал в правобережной стороне от Алиевского моста до ул. Надежда Крупская (район АГУ) без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей сроком на 49 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е. Умарова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Калауи