"Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 658-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Сауда және интеграция министрінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 168-НҚ бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 658-НҚ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 15-1), 15-2), 15-3) тармақшалармен толықтырылсын:
"15-1) құзыреті шегінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету;
15-2) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен жекелеген тауарлардың экспортын және (немесе) импортын лицензиялауды жүзеге асыру;
15-3) құзыреті шегінде тауарлардың жекелеген түрлерінің импортына және (немесе) экспортына рұқсаттар беру;";
17) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің Ақтөбе облысының Сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 030007, Ақтөбе облысы, Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі, 1б ғимараты.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің Жамбыл облысының Сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 080000, Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі, 78-үй.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің Түркістан облысының Сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Департаменттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 161200, Түркістан облысы, Түркістан қаласы, Жаңа Қала шағын ауданы, 32 көше, 16 ғимарат.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сауда комитетінің Шығыс Қазақстан облысының Сауда департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 658-НҚ "Об утверждении положений Республиканского государственного учреждения "Комитет торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" и его территориальных подразделений"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 168-НҚ
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 29 декабря 2021 года № 658-НҚ "Об утверждении положений Республиканского государственного учреждения "Комитет торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан" и его территориальных подразделений" следующие изменения и дополнения:
в Положении Республиканского государственного учреждения "Комитет торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
дополнить подпунктами 15-1), 15-2), 15-3) следующего содержания:
"15-1) оказание государственных услуг в пределах компетенции и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
15-2) осуществление лицензирования экспорта и (или) импорта отдельных товаров в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
15-3) выдача разрешений на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров в пределах компетенции;";
подпункт 17) исключить;
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент торговли Актюбинской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: Республика Казахстан, 030007, Актюбинская область, город Актобе, район Астана, улица Сагадата Нурмагамбетова, здание 1Б.";
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент торговли Жамбылской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: Республика Казахстан, 080000, город Тараз, улица Желтоксан, дом 78.";
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент торговли Туркестанской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Департамента: Республика Казахстан, 161200, Туркестанская область, город Туркестан, микрорайон Жаңа Қала, улица 32, здание 16.";
в Положении Республиканского государственного учреждения "Департамент торговли Восточно-Казахстанской области Комитета торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"8. Департаменттің орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 070004, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Қазақстан көшесі, 5-үй.".
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Сауда комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты бекітілген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде электрондық нысанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Сауда және интеграция министрі
Б. Сұлтанов

"8. Местонахождение Департамента: Республика Казахстан, 070004, Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Казахстан, дом 5.".
2. Комитету торговли Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его в электронной форме на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр торговли и интеграции
Республики Казахстан
Б. Султанов