2023 жылға арналған жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 612 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 290 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 29.09.2023 № 290 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9 -бабының 7) тармақшасына сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдаструшылық – құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындарына квота белгіленсін:
1) Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін;
2) Бас бостандығынан айыру орындарынан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін;
3) Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін;
4) Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін:
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства на 2023 год
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 612. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 29 сентября 2023 года № 290
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 29.09.2023 № 290 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и собственности установить квоту рабочих мест:
1) Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) Квота рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Үсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 612 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Г.Усенбаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Ж.Тасов
Приложение-1 к постановлению
акимата города Кентау
от 5 декабря 2022 года № 612
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
ГКП "Кентау Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау

397
0,75%
1
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 612 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Ащысай су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
175
0,57%
1
2
Кентау қаласы әкімдігі тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
397
0,75%
1
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 612 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмілеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Кентау көпсалалы колледжі" комуналдық қазыналық кәсіпорын
138
0,72%
1
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 612 қаулысына 4-қосымша
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы № 16 мектеп-лицей" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
157
0,63%
1

397
0,75%
1
Приложение-2 к постановлению
акимата города Кентау
от 5 декабря 2022 года № 612
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
ГКП "Ащысай су" отдела жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Кентау акимата города Кентау
175
0,57%
1
2
ГКП "Кентау Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Кентау
397
0,75%
1
Приложение-3 к постановлению
акимата города Кентау
от 5 декабря 2022 года № 612
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
ГККП "Кентауский многопрофильный колледж" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
138
0,72%
1
Приложение-4 к постановлению акимата города Кентау
от 5 декабря 2022 года № 612
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
КГУ "Школа-лицей № 16 имени Ю.Гагарина" отдела развития человеческого потенциала города Кентау управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
157
0,63%
1