2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 425 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы әкiмдiгiнiң 20.09.2023 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, 27 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 425. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 20 сентября 2023 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасынского района Туркестанской области от 20.09.2023 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года, (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010) акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: