Шектеу іс-шараларын тоқтату және Манкент ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 81 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Манкент ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 шілдедегі № 109 шешiмi
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысы міндетін атқарушысының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 08-02-03/448 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Манкент ауылдық округі, 183 орамда орналасқан "Нартай" ара шаруашылығы аумағында варроатоз ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Манкент ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 81 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 168820 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Манкент ауылдық округінің әкімі А.Сайтмуратов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима Манкентского сельского округа от 9 июня 2022 года № 81 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Манкентского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 25 июля 2022 года № 109
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июля 2022 года №08-02-03/448, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни варроатоз установленные на территории пчеловодство "Нартай" на 183 квартале Манкентского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Манкентского сельского от 9 июня 2022 года № 81 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 168820)
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Манкентского сельского округа А.Сайтмуратов