Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2023 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 28 қарашадағы № 346 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 195 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 06.09.2023 № 195 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2023 жылға 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2023 жылға 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Созақ ауданы әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін қала әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Оразовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданы әкімі М.Турысбеков
Созақ ауданы әкімдігінің
"28" қарашадағы 2022 жылғы
№ 346 қаулысына 1 қосымша
2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Созақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммунальдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шолаққорған-су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 346. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 6 сентября 2023 года № 195
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 06.09.2023 № 195.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на службе пробаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898), акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" акимат Созакского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Оразова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти колендарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М.Турысбеков
Приложение 1 к постановлению
акимата Созакского
районного акимата от
"28" ноября 2022 года № 346
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Государственное коммунальное предприятие "Шолаккорған-су" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и атомобильных дорог акимата Созакского района"

233
1%
2
Созақ ауданы әкімдігінің
"28" қарашадағы 2022 жылғы
№ 346 қаулысына 2 қосымша
2023 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлердің тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Созақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммунальдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Созақ Сәулет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
68
1%
1

233
1 %
2
Приложение 2 к постановлению
акимата Созакского
районного акимата от
"28" ноября 2022 года № 346
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Государственное коммунальное предприятие "Созақ Сәулет" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и атомобильных дорог акимата Созакского района"
68
1 %
1