Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 25-8 ""Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы"" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 17-16 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 15-9 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі №25-8 ""Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5177 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Сырым аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне:
40-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"40. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 43-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
41-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сырым аудандық мәслихат аппарат басшысына (Е.Макашевқа) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 6 апреля 2018 года №25-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата""
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 апреля 2022 года № 17-16. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2023 года № 15-9
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.12.2023 № 15-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 6 апреля 2018 года №25-8 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5177) следующие изменения:
В методику оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Сырымского районного маслихата", утвержденной указанным решением:
пункт 40 изложить в следующей редакции:
"40. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 39 настоящей Методики.";
пункт 41 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сырымского районного маслихата (Макашева Е).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Ш. Дуйсенгалиева