"Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № А-12/555 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26811 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Ақмола облысы бойынша ата-ана төлемақысының мөлшері.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. 1-тармақтың алтыншы абзацының күші 2023 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы Е.Рамазанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№ А-12/555 қаулысына
1-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мемлекеттік және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
жарты күн болатын топта
Қала
18811
52 954 теңге
48 687 теңге
79 676 теңге
95 955 теңге
23 258 теңге
Ауыл
17400
59 111 теңге
54 160 теңге
89 938 теңге
108 783 теңге
25 994 теңге
Педагогтардың педагогикалық шеберлігінің біліктілігі болған жағдайда мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша сенімгерлік басқаруға берілген мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және бір оқушыға шаққандағы шығындардың орташа құны (теңге)

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 8 февраля 2022 года № А-2/60 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № А-12/555
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области" от 8 февраля 2022 года № А-2/60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26811) следующие изменения и дополнение:
1 пункт изложить в новой редакции:
"1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер родительской платы по Акмолинской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 к указанному постановлению согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Действие абзаца шестого пункта 1 распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2023 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области Е.Рамазанов
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 5 декабря 2023 года
№ А-12/555
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Акмолинской области
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных и частных дошкольных организациях
в группе
с 10,5- часовым режимом пребывания
в группе
с 9- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
Город
18811
52 954 тенге
48 687 тенге
79 676 тенге
95 955 тенге
23 258 тенге
Село
17400
59 111 тенге
54 160 тенге
89 938 тенге
108 783 тенге
25 994 тенге
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных дошкольных организациях, переданных в доверительное управление по проектам государственно-частного партнерства при наличии у педагогов квалификации педагогического мастерства
в группе

болу режимі 10,5 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
Қала
1496
55 019 теңге
79 676 теңге
95 955 теңге
Ауыл
155
61 693 теңге
89 938 теңге
108 783 теңге
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№ А-12/555 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысына
2-қосымша
Ақмола облысы бойынша ата-ана төлемақысының мөлшері
Бір тәрбиеленушіге айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3 жастан бастап 1-сыныпқа қабылданғанға дейін
жарты күн болатын топта
14 576,36 теңге
17 805,80 теңге
8 902,90 теңге

с 10,5- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
Город
1496
55 215 тенге
79 676 тенге
95 955 тенге
Село
155
61 937 тенге
89 938 тенге
108 783 тенге
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 5 декабря 2023 года
№ А-12/555
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Размер родительской платы по Акмолинской области
Размер родительской платы в месяц на одного воспитанника (тенге)
до 3 лет
от 3 лет до приема в 1 класс
в группе с неполным днем пребывания
14 576,36 тенге
17 805,80 тенге
8 902,90 тенге