Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының әкімінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 6 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылы әкімінің 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 7 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының әкімінің 21.09.2023 № 7 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Жарқайың ауданының мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 01-24-434 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының аумағында ірі қара малдың сібір жарасы ауруының туындауына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А.Арыстанбеков

Об установлении карантина
Решение акима села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области от 31 августа 2023 года № 6. Утратило силу решением акима села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области от 21 сентября 2023 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области от 21.09.2023 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 31 августа 2023 года № 01-24-434, РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Ушкарасу Жаркаинского района Акмолинской области, в связи с возникновением болезни сибирская язва крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села А.Арыстанбеков