"Ақтөбе облысында 2023 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 25 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 76 қаулысы
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысында 2023 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 25 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 31 января 2023 года № 25 "Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2023 год"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 марта 2023 года № 76
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 31 января 2023 года № 25 "Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2023 год" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік баскармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Е. Тоғжанов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2023 жылғы 24 наурыздағы
№ 76 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2023 жылғы 31 қаңтардағы
№ 25 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысында 2023 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Тауарлар атауы
Бірінші тоқсан (теңге)
Екінші тоқсан (теңге)
Үшінші тоқсан (теңге)
Төртінші тоқсан (теңге)
1
Бірінші сортты бидай ұны, килограмм

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 24 марта 2023 года № 76
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 31 января 2023года № 25
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Актюбинской области на 2023 год
Наименование товаров
Первый квартал (тенге)
Второй квартал (тенге)
Третий квартал (тенге)
Четвертый квартал (тенге)
1
Мука пшеничная первого сорта, килограмм