Ақтөбе қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 220 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 22 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 220 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175938 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 111 413 840,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 74 067 756,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 509 569 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 781 938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 054 577 мың теңге;
2) шығындар – 132 558 835,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 399 172 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 399 172 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 20 745 823 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2022 года № 220 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 22. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "Об утверждении бюджета города Актобе на 2023–2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 175938) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Актобе на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 413 840,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 74 067 756,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 509 569 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 781 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 054 577 тысяч тенге;
2) затраты – 132 558 835,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 399 172 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 399 172 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 745 823 тысяч тенге;

127 795,8
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 795,8
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
12 319 265,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 709 420
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 709 420
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 709 420
2
Әлеуметтік көмек
9 471 234,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 221 234,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 052 701
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 151
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3 089 562,1
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
201 039
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
457 457
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
3 251 293
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
168 031,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
250 000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
250 000
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 138 611,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 138 611,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 651,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
34 815,2
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
101 634
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
288 208
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
452 627
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

127 795,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
127 795,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 319 265,5
1
Социальное обеспечение
1 709 420
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 709 420
005
Государственная адресная социальная помощь
1 709 420
2
Социальная помощь
9 471 234,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 221 234,4
002
Программа занятости
2 052 701
006
Оказание жилищной помощи
1 151
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3 089 562,1
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
201 039
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
457 457
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
3 251 293
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
168 031,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
250 000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
250 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 138 611,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 138 611,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
183 651,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
34 815,2
021
Капитальные расходы государственного органа
101
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
101 634
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
288 208
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
452 627
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

23 547 878
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 564 028
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 274 223
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 512 683
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 386 672
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 241 445
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
133 423
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 289 805
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4 289 805
Нысаналы даму трансферттері
14 983 850
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 847 221
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
8 393 381
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 948 506
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 478 595
Cпорт объектілерін дамыту
1 026 739
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 136 629
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 136 629
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 000 000

23 547 878
Целевые текущие трансферты
8 564 028
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 274 223
Программа занятости
1 512 683
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 386 672
Государственная адресная социальная помощь
1 241 445
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
133 423
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 289 805
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 289 805
Целевые трансферты на развитие
14 983 850
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
12 847 221
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
8 393 381
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 948 506
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 478 595
Развитие объектов спорта
1 026 739
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 136 629
Развитие транспортной инфраструктуры
1 136 629
Развитие коммунального хозяйства
1 000 000