Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 4224 қаулысы. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қарашадағы № 4551 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 01.11.2023 № 4551 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Занының 10-бабының 2-тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2023 жылғы 2 қазандағы № 5-2/442 ұсынысы негізінде, Ақтөбе қаласының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсақ мүйізді қара малдарының арасында күл ауруының анықталуына байланысты, Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының "Садовое" тұрғын үй алабына қарасты, Батысқа қарай жолда Қарғалы өзенінен 3 км қашықтықта орналасқан жазғы жайылымдағы отарлар аумағында карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада бекітілген тәртіппен:
1) осы қаулыны оның алғашқы ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Бекет

Об установлении карантина
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 4 октября 2023 года № 4224. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 4551
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 01.11.2023 № 4551.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 октября 2023 года № 5-2/442, акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин на территории летнего пастбища, расположенном в 3 км от реки Каргала по дороге на запад, в жилом массиве "Садовое" района "Алматы" города Актобе, в связи с выявлением заболевания оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Актобе.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Бекет