"Байғанин ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Байғанин аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 82 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 181 қаулысы
Байғанин аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байғанин ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Байғанин аудандық әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 82 қаулысына өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Байғанин ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
2 тармағының 12) тармақшасы, 5 тармағының екінші абзацы және 6 тарауы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Утаров

О внесений изменения в постановление акимата Байганинского района от 21 апреля 2023 года № 82 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района"
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 1 сентября 2023 года № 181
Акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Байганинского района от 21 апреля 2023 года № 82 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района" следующее изменение:
в методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Байганинского района утвержденном указанным постановлением:
исключить подпункт 12) пункта 2, абзац второй пункта 5 и главу 6.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Утаров