Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 38 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 шілдедегі № 99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 13.07.2023 № 99 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2023 жылғы 15 наурыздағы № 02-08-04/35 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді ауылы Әшім Төленов көшесі № 19, Қазақстан көшесі № 77 А, Мәншүк Мәметова № 6, Құрманғазы көшесі № 39 үйлеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі Ж. Абитов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 16 марта 2023 года № 38. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13 июля 2023 года № 99
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 13.07.2023 № 99 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 15 марта 2023 года № 02-08-04/35, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в домах № 19 по улице Әшім Төленов, № 77 А по улице Қазақстан, № 6 по улице Мәншүк Мәметова, № 39 по улице Құрманғазы села Карауылкелды Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
Ж. Абитов