Шеңгелді ауылдық округі Кербұлақ ауылының көшелеріне қайта атау беру туралы
Алматы облысы Қонаев қаласы Шеңгелді ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 қыркүйектегі № 46 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Кербұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 29 маусымдағы Алматы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) Бахтиярская көшесін "Бауыржан Момышұлы" көшесіне;
2) Лермонтов көшесін "Әлия Молдағұлова" көшесіне;
3) Молодежная көшесін "Абай Құнанбайұлы" көшесіне;
4) Солнечная көшесін "Дінмұхамед Қонаев" көшесіне;
5) Студенческая көшесін "Нұрғиса Тілендиев" көшесіне атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі М. Жазиев

О переименовании улиц села Кербулак Шенгельдинского сельского округа
Решение акима Шенгельдинского сельского округа города Қонаев Алматинской области от 5 сентября 2023 года № 46
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кербулак и на основании заключения Алматинской областной ономастической комиссии от 29 июня 2023 года аким округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Кербулак:
1) улицу Бахтиярская в улицу "Бауыржан Момышұлы";
2) улицу Лермонтова в улицу "Әлия Молдағұлова";
3) улицу Молодежная в улицу "Абай Құнанбайұлы";
4) улицу Солнечная в улицу "Дінмұхамед Қонаев";
5) улицу Студенческая в улицу "Нұрғиса Тілендиев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа М. Жазиев