Абай облысы Семей қаласының "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының (Батпаев орманшылығы 66, 67, 55, 42 кварталдарда) аумағында өрттің шығуына байланысты табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 4 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 5 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 28.07.2023 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабы және 50-бабының 2-тармағы 2) тармақшасына, 3-тармағы, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі Семей қалалық комиссиясының кезектен тыс отырысының 2023 жылғы 8 маусымдағы № 4 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. "Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты (Батпаев орманшылығы 66, 67, 55, 42 кварталдарда) аумағында өрттің шығуына байланысты, Семей қаласында табиғи сипаттағы жергілікті төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып, Семей қаласы әкімінің орынбасары Р. М. Досмағанбетов тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 8 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера в связи с возникновением пожара на территории государственного лесного природного резервата "Семей орманы" города Семей области Абай
Решение акима города Семей области Абай от 8 июня 2023 года № 4. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 28 июля 2023 года № 5.
Сноска. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 28.07.2023 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2, пункта 3 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола № 4 вне очередного заседания комиссии города Семей по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации от 8 июня 2023 года, РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением пожара на территории государственного лесного природного резервата "Семей орманы" (Батпаевское лесничество 66, 67, 55, 42 кварталах) объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Семей.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Семей Досмаганбетова Р. М. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 8 июня 2023 года.
Аким города Н. Нурсагатов