Семей қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1090 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай – ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2022 жылғы 29 қарашадағы № 1674 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 174837 болып тіркелген);
"2023 жылға ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2022 жылғы 29 қарашадағы № 1675 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 174641 болып тіркелген);
"2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2022 жылғы 29 қарашадағы № 1676 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 174640 болып тіркелген).
2. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р. Е. Базарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Семей
Постановление акимата города Семей области Абай от 27 декабря 2023 года № 1090
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Семей:
от 29 ноября 2022 года № 1674 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 174837);
от 29 ноября 2022 года № 1675 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 174641);
от 29 ноября 2022 года № 1676 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 174640).
2. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Базарбаева Р. Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов