Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 38/270-VII "Ауылдық округтердің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13/76-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1, бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
"1. Абыралы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 80 369,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78 869,5 мың теңге;
2) шығындар – 80 695,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 326,0 мың теңге".
2. Қалалық бюджеттен 2023 жылға берілетін субвенция көлемі 49 386,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
2. "1. Айнабұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 2 - қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 65 861,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 908,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 953,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 574,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 713,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 713,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 713,3 мың теңге".
2. Қалалық бюджеттен 2023 жылға берілетін субвенция көлемі 33 277,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 26 декабря 2022 года № 38/270-VII "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 17 ноября 2023 года № 13/76-VIII
В соответствии со статьями 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. "1. Утвердить бюджет Абралинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 80 369,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 869,5 тысяч тенге;
2) затраты – 80 695,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 326,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 326,0 тысяч тенге"
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2023 год в сумме 49 386,0 тысяч тенге.
2. "1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 2 в следующих объемах:
1) доходы – 65 861,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 908,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 953,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 574,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -713,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 713,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 713,3 тысяч тенге"
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2023 год в сумме 33 277,0 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 614,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 614,8 мың теңге".
2. Қалалық бюджеттен 2023 жылға берілетін субвенция көлемі 36 789,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы Д. Шакаримов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 614,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 614,8 тысяч тенге".
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета на 2023 год в сумме 36 789,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Семей Д. Шакаримов
Приложение 1 к решению