Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Башкөл ауылының көшелерін қайта атау туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 24 тамыздағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35–бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, 2023 жылғы 28 наурыздағы Абай облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде және Башкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Баскөл ауылдық округінің Башкөл ауылының көшелері қайта аталсын:
"Озерная" көшесі "Ақкөл" көшесіне;
"Целинная" көшесі "Мәңгілік Ел" көшесіне;
"Паровая" көшесі "Алтай" көшесіне;
"Школьная" көшесі "Ұлы дала" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім ресми алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баскөл ауылдық округінің әкімі К. Бытебаев

О переименовании улиц села Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай
Решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 24 августа 2023 года № 6
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 28 марта 2023 года и учитывая мнение жителей села Башкуль, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Башкуль Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай:
улицу "Озерная" на улицу "Ақкөл";
улицу "Целинная" на улицу "Мәңгілік Ел";
улицу "Паровая" на улицу "Алтай"
улицу "Школьная" на улицу "Ұлы дала".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баскольского сельского округа К. Бытебаев