Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-383/VII "Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 6-133/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-383/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 971,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 584,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 387,8 мың теңге;
2) шығындар – 41 031,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 060,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 060,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-383/VII "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 27 октября 2023 года № 6-133/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-383/VІI "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 971,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 584,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 387,8 тысяч тенге;
2) затраты – 41 031,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 060,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 060,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;