Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп қосымшаға сәйкес танылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№9-222/VIII шешіміне
қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "Үржар ауданының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-27/VIII"Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 3-75/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 6-125/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
4) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 01 желтоқсандағы № 7-148/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
2. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-369/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-39/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-369/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
3. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-370/VIІ "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:

О признании утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Урджарского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение к решению
Урджарского районного
маслихата
от 26 декабря 2023 года
№9-222/VIII
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы", в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата области Абай от 10 мая 2023 года № 2-27/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII";
2) решение Урджарского районного маслихата от 4 июля 2023 года № 3-75/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII";
3) решение Урджарского районного маслихата от 13 октября 2023 года № 6-125/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII";
4) решение Урджарского районного маслихата от 01 декабря 2023 года № 7-148/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII".
2. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-369/VII "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы", в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2022 года №2-39/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-369/VII "О бюджете Акжарского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" (опубликовано в Эталонном конторолном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан электронным виде 23 мая 2023 года).
3. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-370/VIІ "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-40/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-370/VIІ "Үржар ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы"шешім.
4. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-386/VIІІ "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-41/VІІI "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-371/VIІ "Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
5. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-372/VII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы"шешімі соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-42/VIII Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-372/VII "Үржар ауданы Барқытбел ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім.
6. 1.Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-373/VІI , "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі,соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-43/ VIIІ Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-373/VIІ "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-128 / VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-373/VIІ "Үржар ауданы Бахты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
7. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-374/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-44/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-374/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-129/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-374/VII "Үржар ауданы Бестерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.

решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-40/VII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-370/VII "О бюджете Акшокинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
4. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-386/VIІ "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-41/VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-371/VIІ "О бюджете Алтыншокинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
5. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-372/VII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы"в том числе :
Решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-42/ VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-372VII "О бюджете Баркытбельского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
6. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-373/VІI "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-43/ VIІI " О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-373/VIІ "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы"; ,
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-128 / VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-373/VIІ "О бюджете Бахтинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
7. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-374/VIІ "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-44/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-374/VII "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-129/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-374/VII "О бюджете Бестерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";

8. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-375/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-45/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-375/VII "Үржар ауданы Егінсу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
9. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-376/VII " Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-46/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-376/VII "Үржар ауданы Елтай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
10. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-377/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-47/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-377/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-130/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-377/VII "Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
11. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-378/VII "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешім, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-52/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-378/VII "Үржар ауданы Жоғарғы Егінсу ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
12. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-379/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-49/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-379/VII "Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
13. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-380/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:

8. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-375/VIІ "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-45/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-375/VII "О бюджете Егинсуского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
9. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-376/VIІ "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-46/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29декабря 2022года №22-376/VII "О бюджете Ельтайского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы;
10. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-377/VIІ "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-47/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-377/VII "О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-130/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года 2025 годы".
11. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-378/VIІ "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2022 года №2-52/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-378/VII "О бюджете Жогаргы Егинсуйского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы".
12. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-379/VIІ "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-49/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-379/VII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
13. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-380/VII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:

1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-50/VIII Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-380/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-131/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-380/VII "Үржар ауданы Көкөзек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы".шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
14. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-381/VIІ "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-51/VІІI "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-381/VIІ "Үржар ауданы Көктал ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
15. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-382/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-52/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-382/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-132/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-382/VII "Үржар ауданы Көктерек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
16. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-383/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-53/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-383/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-133/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-383/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Көлденең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
17. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-384/VII "Үржар ауданы Кабанбай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:

1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2022 года №2-50/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-380/VII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-131/VIIІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-380/VII "О бюджете Кокозекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы." .
14. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-381/VIІ "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 2-51/VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-381/VIІ "О бюджете Коктальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
15. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-382/VIІ "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-52/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-382/VII "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-132/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-382/VIII "О бюджете Коктерекского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
16. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-383/VIІ "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-53/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-383/VII "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-133/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-383/VIII "О бюджете Колдененского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
17. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-384/VIІ "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:

1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-54/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-384/VII "Үржар ауданы Кабанбай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне, өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-134/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-384/VII "Үржар ауданы Кабанбай ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
18. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-385/VII "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-55/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-385/VII "Үржар ауданы Қарабұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
19. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-386/VIІІ "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-56/VІІI "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-386/VIІ "Үржар ауданы Қарабұта ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
20. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-387/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-57/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-387/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-137/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-387/VII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
21. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-388/VII Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-58/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № №22-388/VII Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;

1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-54/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-384/VII "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-134/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-384/VII "О бюджете Кабанбайского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
18. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-385/VIІ "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-55/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-385/VII "О бюджете Карабулакского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
19. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-386/VIІ "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 2-56/VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-386/VIІ "О бюджете Карабутинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
20. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-387/VIІ "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2022 года №2-57/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-387/VII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2023-2025годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-137/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29декабря 2022года №22-372/VIII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2023-2025годы".
21. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-388/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-58/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-388/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";

2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-136/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № №22-388/VII Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
22. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-389/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-59/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-389/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-137/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-389/VII "Үржар ауданы Қаратұма ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
23. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсанда №22-390/VII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі,соның ішінде;
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-60/VIІI Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-390/VII "Үржар ауданы Қоңыршәуліауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-138/VIІІ Үржар аудандық маслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-390/VII "Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім.
24. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-391/VII Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-61/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № №22-391/VII Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-139/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № №22-391/VII Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округінің "2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
25. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-392/VII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:

2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-136/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата 29 декабря 2022 года № 22-388/VII "О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
22. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-389/VIІ "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-59/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-389/VII "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-137/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-389/VII "О бюджете Каратуминского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
23. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-390/VIІ"О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-60/VІIIО внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2021 года №22-390/VIІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-138/VІIІ О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29декабря 2022 года №22-390/VIІ "О бюджете Коныршаулинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
24. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-391/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-61/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-391/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-139/VIII "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата 29 декабря 2022 года № 22-391/VII "О бюджете Маканчинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
25. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-392/VIІ "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:

Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-62/VII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-392/VII "Үржар ауданы Науалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
26. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-393/VIІ "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-63/VІІI "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-393/VIІ "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы №6-140/VІІI "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-393/VIІ "Үржар ауданы Салқынбел ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешім.
27. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-394/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 2-64/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-394/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 6-141/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-394/VII "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
28. Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-395/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 мамырдағы №2-65/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №22-395/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазанындағы №6-142/VIII"Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-395/VII"2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданы Шолпан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
29. Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі №1-17/VIII "Үржар ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне 2023 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы".

решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-62/VII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-392/VII "О бюджете Науалинского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
26. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-393/VIІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года №2-63/VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-393/VIІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-140/VIІІ "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-393/VIІ "О бюджете Салкынбельского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
27. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-394/VIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2023 года № 2-64/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-394/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года № 6-141/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 22-394/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
28. Решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-395/VIІ "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы" в том числе:
1) решение Урджарского районного маслихата от 10 мая 2022 года №2-65/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-395/VII "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы";
2) решение Урджарского районного маслихата от 27 октября 2023 года №6-142/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №22-395/VIII "О бюджете Шолпанского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы".
29. Решение Урджарского районного маслихата от 11 апреля 2023 года №1-17/VIII "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Урджарского района на 2023 год".