Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабының 3 тармағына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 48-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушысының 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №32469 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Тараз қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның 2023 жылғы 26 маусымындағы №4 хаттамасының негізінде, Тараз қаласы, Абай даңғылы, №170 көппәтерлі тұрғын үйде өрт шығуына байланысты тұрғындардың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, ШЕШТІМ:
1. Тараз қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Тараз қаласы әкімінің орынбасары Н.Қалдыбаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Н.Қалдыбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Орынбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 5
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года №240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №32469), на основании протокола заседания комиссиипо предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Тараз от 26 июня 2023 года №4, в связи с возникшим пожаром в многоквартирном жилом доме №170 проспект Абая города Тараз, в целях обеспечения жизнедеятельности жителей, РЕШИЛ:
1. Объявить на территории города Тараз чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Тараз Н.Калдыбаева и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Тараз Н.Калдыбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Орынбеков