Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылындағы құрамдас бөліктерді қайта атау туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімінің Бесағаш ауылдық округінің 2023 жылғы 31 тамыздағы № 38 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Бесағаш ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылындағы келесі құрамдас бөліктер қайта аталсын:
1) Бульварная 1-бұрылысы Береке бұрылысына;
2) Бульварная 2-бұрылысы Күлтөбе бұрылысына;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесағаш ауылдық
округінің әкімі А. Абдумуталиев

О переименовании составных частей в селе Бесагаш Бесагашского сельского округа
Решение акима Бесагашского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 31 августа 2023 года № 38
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 декабря 2022 года и учитывая мнения населения села Бесагаш РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части в селе Бесагаш Бесагашского сельского округа:
1) 1-переулок Бульварная на переулок Береке;
2) 2-переулок Бульварная на переулок Күлтөбе;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бесагашского
сельского округа А. Абдумуталиев