Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 13-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қордай аудандық мәслихат ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Кордайскому району
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 22 ноября 2023 года № 13-4
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
төрағасы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" қарашадағы № "13-4" шешіміне қосымша
Қордай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кордайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение к решению Кордайского районного маслихата от 22 ноября 2023 года №13-4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Кордайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель