Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 3 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 02.07.2024 № 7 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" бұйрығына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Ибраев Мурат Есіркепұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 20 қарашадан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 7 декабря 2023 года № 3. Утратило силу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 2 июля 2024 года № 7
Сноска. Утратило cилу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 02.07.2024 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", Приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в Жанааркинском районе, области Ұлытау.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жанааркинского района Ибраева Мурата Есиркеповича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 20 ноября 2023 года.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев