Жетісу облысы бойынша 2023 жылдың IV тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 шілдедегі № 226 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы бойынша 2023 жылдың IV тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері бекітілсін.
2. "Жетісу облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын барлық қажетті шараларды атқарсын.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на IV квартал 2023 года по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 21 июля 2023 года № 226. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на IV квартал 2023 года по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан, принять все необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жетісу облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы "___" ______ № ____ қаулысына қосымша
Жетісу облысы бойынша 2023 жылдың IV тоқсанына әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлары үшін бөлшек сауда бағаларының шекті мәндері
Тауардың атауы
Өлшем бірлігі
IV
тоқсан
1
Тазартылған күріш (домалақ дәнді, өлшеніп салынатын)
теңге/
килограмм

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению Акимата области Жетісу "___" _________ 2023 года № _____
Пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на ІV квартал 2023 года по области Жетісу
Наименование товара
Единица измерения
ІV квартал
1
Рис шлифованный (круглозерный, весовой)
тенге/
килограмм