Қарабұлақ ауылында халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда) туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 8-25 шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабы 3 тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмугеарналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарабұлақ ауылында халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге (кәдеге жарату мен қайта өңдеуді есепке алмағанда) арналған тарифтер осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Сатанов
шешімге 1 қосымша
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер Қарабұлақ а. жеке тұлғалар үшін (кәдеге жарату және қайта өңдеуді есепке алмағанда)
Атауы
Есептеу бірлігі
Бағасы ай (тенге)
1
Қосымша құн салығын есепке алмағанда, абаттандырылған үй-жайлардың тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тариф
1 тұрғын

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Карабулак (без учета утилизации и переработки)
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 9 августа 2023 года № 8-25
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов в селе Карабулак (без учета утилизации и переработки) согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам сельского хозяйства, земельных отношеный и охраны районного маслихата.
1. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Сатанов К.
приложение к решению
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в с.Карабулак для физических лиц (без учета утилизации и переработки)
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Цена месяц (тенге)
1
Тариф на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов для жителей благоустроенных домовладений без учета налога на добавленную стоимость
1 житель