Жер учаскелеріне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқықты белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 84/01 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 16-бабының 9-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Birlik Agro Invest" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер пайдаланушыдан жер учаскесін алып қоймай, 10 жыл мерзімге осы қаулының қосымшасына сәйкес су алу үшін суағары бар суалу ғимаратын салу үшін жалпы ауданы 0,4546 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2023 жылдың "21" қарашадағы

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками
Постановление акимата Карагандинской области от 21 ноября 2023 года № 84/01
В соответствии с подпунктом 9-1) статьи 16, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 10 лет, без изъятия земельного участка у землепользователя, товариществу с ограниченной ответственностью "Birlik Agro Invest", на земельный участок общей площадью 0,4546 гектара для строительства водозаборного сооружения с водоводом для забора воды, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от "21" ноября 2023 года

№ 84/01
қаулысына қосымша
"Birlik Agro Invest" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
Жер пайдаланушылар (меншік иелерінің) атауы
Кадастрлық нөмірі
Қауымдық сервитут белгілеудің жалпы ауданы, гектар
1
РМК "Қазсушар" Қаныш Сәтпаев атындағы Каналы" филиалы
09-137-033-115
0,4546

№ 84/01
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Birlik Agro Invest"
Наименование землепользователей (собственников)
Кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
1
Филиал "Канал имени Каныша Сатпаева "РГП Казводхоз"
09-137-033-115
0,4546