Қарағанды облысы Саран қаласы Ақтас кентінің көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы Ақтас кентінің әкімінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облыстық ономастикалық комиссиясының 2023 жылғы 19 шілде қорытындысы негізінде, Ақтас кенті халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Саран қаласының Ақтас кентінің көшелері қайта аталсын:
Ленинградская көшесі Әлия Молдағұлова көшесіне;
Бородина көшесі Бейбітшілік көшесіне;
Городская көшесі Кеншілер көшесіне;
Привольная көшесі Бауыржан Момышұлы көшесіне;
8-ші Март және Трансортная көшелерін біріктіріп - Қаныш Сәтбаев көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б.Аканов

О переименовании улиц поселка Актас города Сарани Карагандинской области
Решение акима поселка Актас города Сарани Карагандинской области от 29 сентября 2023 года № 5
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключения Карагандинской областной ономастической комиссии от 19 июля 2023 года, с учетом мнения населения поселка Актас РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы поселка Актас города Сарани Карагандинской области:
улицу Ленинградская на улицу Әлия Молдағұлова;
улицу Бородина на улицу Бейбітшілік;
улицу Городская на улицу Кеншілер;
улицу Привольная на улицу Бауыржан Момышұлы;
объединить улицы 8-ое Марта и Транспортная – в улицу Қаныш Сәтбаев.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Аканов