Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінде карантин алып тастау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8-тармағына сәйкес және 2023 жылғы 08 қарашадағы № 12-2-4/535 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Абай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының ұсынысы негізінде, Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Топар кентінде тұрғындар мен ірі қара мал арасында сібір жарасы ауруының анықталуына байланысты белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Топар кенті әкімінің 2023 жылғы 26 қазандағы №4 "Қарағанды облысы Абай ауданының Топар кентінде карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Топар кентінің әкімі М. Сафаров

О снятии карантина в поселке Топар Абайского района Карагандинской области
Решение акима поселка Топар Абайского района Карагандинской области от 9 ноября 2023 года № 6
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления Главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Абайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 08 ноября 2023 года №12-2-4/535, аким поселка Топар Абайского района Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с выявлением заболевания сибирской язвы среди населения и крупного рогатого скота в поселке Топар Абайского района Карагандинской области.
2. Признать утратившим силу Решение акима поселка Топар от 26 октября 2023 года №4 "Об установлении карантина в поселке Топар Абайского района Карагандинской области".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Топар М.Сафаров