Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 16 қарашадағы № 60/03 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер Кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 16 ноября 2023 года № 60/03
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазхром" трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 3692,9413 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2029 жылдың 22 маусымына дейін жария сервитут белгіленсін.
2. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1. Установить публичный сервитут сроком до 22 июня 2029 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей акционерному обществу "Транснациональная компания "Казхром", на земельный участок общей площадью 3692,9413 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Кенжебеков
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 16 қарашадағы
№ 60/03
қаулысына қосымша
"Қазхром" трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына жария сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізбесі
р/с №
Жер пайдаланушылардың (меншік иелерінің) атауы, кадастрлық нөмірі
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, гектар
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым, гектар
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері, гектар
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Кенжебеков
Приложение
к постановлению
акимата Актогайского района
№ 60/03
от 16 ноября 2023 года
Перечень земельных участков, на которые устанавливается публичный сервитут акционерному обществу "Транснациональная компания "Казхром"
№ п/п
Наименование землепользователей (собственников), кадастровый номер
Общая площадь установления публичного сервитута, гектар
В том числе
сельхоз угодий, пастбища, гектар
Земли промышленности, транспорта, связи, гектар
1