Бұқар жырау ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 4 шешімі. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2024 жылғы 11 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 11.03.2024 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 бұйрығы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген) Бұқар жырау ауданынң әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Бұқар жырау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары тағайындалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұқар жырау ауданының әкімі А.Султангали

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21 ноября 2023 года № 4. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11 марта 2024 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 11.03.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469), аким Бухар-Жырауского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Бухар – Жырауского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить курирующего заместителя акима Бухар-Жырауского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бухар-Жырауского района А.Султангали