Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 7 тамыздағы № 63/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Кадрлар департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі көшірмелерін электронды түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын;
2) осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген енгізілген өзгерістер туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің тиісті аумақтық органдарын бір айлық мерзімде хабардар етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Комитет Төрағасы
ұлттық қауіпсіздік генерал-лейтенанты
Е. Сағымбаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2023 жылғы "7" тамыздағы
№ 63/қе бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 6 қарашадағы № 369 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9886 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Алматы облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 397 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10010 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 августа 2023 года № 63/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Департаменту кадров Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего приказа направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) в месячный срок известить соответствующие территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан о внесенных изменениях, указанных в пункте 1 настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета генерал-лейтенант
национальной безопасности
Е. Сагимбаев
Утвержден
приказом Председателя
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
от 7" августа 2023 года № 63/нс
Перечень некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 369 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9886) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Алматинской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
2. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 397 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Акмолинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10010) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Акмолинской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Департаменттің құрылымы мен штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Щучье қалалық басқармасы. Қызмет көрсету аймағы – Бурабай, Бұланды аудандары және Біржан сал ауданы;
2) Қосшы қаласындағы басқармасы. Қызмет көрсету аймағы – Қосшы қаласы, Целиноград, Ерейментау, Аршалы және Қорғалжын аудандары;
3) Степногорск қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Степногорск қаласы, Ақсу, Бестөбе, Заводской, Шаңтөбе, Бөгенбай, Изобильное, Қарабұлақ, Қырық құдық кенттері;
4) Есіл қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Есіл, Жарқайың және Жақсы аудандары;
5) Атбасар аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Атбасар, Астрахан және Егіндікөл аудандары;
6) Ақкөл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Ақкөл және Шортанды аудандары;
7) Зеренді аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Зеренді және Сандықтау аудандары.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік органның толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Ақмола облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 22 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10771 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Қостанай облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
4. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 28 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11022 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті туралы ережеде:

"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Щучинское городское управление. Зона обслуживания – Бурабайский, Буландынский районы и район Биржан сал;
2) Управление города Косшы. Зона обслуживания – город Косшы, а также Целиноградский, Ерейментауский, Аршалынский и Коргалжынский районы;
3) Степногорский городской отдел. Зона обслуживания – город Степногорск, поселки Аксу, Бестобе, Заводской, Шантобе, Богенбай, Изобильное, Карабулак, Кырык кудык;
4) Есильский городской отдел. Зона обслуживания – Есильский, Жаркаинский и Жаксынский районы;
5) Атбасарский районный отдел. Зона обслуживания – Атбасарский, Астраханский и Егиндыкольский районы;
6) Аккольский районный отдел. Зона обслуживания – Аккольский и Шортандинский районы;
7) Зерендинское районное отделение. Зона обслуживания – Зерендинский и Сандыктауский районы.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование государственного органа – республиканское государственное учреждение "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Акмолинской области".";
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Акмолинской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
3. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года №22 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10771) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Костанайской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
4. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 28 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11022) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области, утвержденном вышеуказанным приказом:

15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Маңғыстау облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
5. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 50 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11707 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Жамбыл облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
6. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 27 маусымдағы № 62 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12002 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Солтүстік Қазақстан облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
7. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 75 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12206 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Алматы қаласының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
8. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 76 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12212 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Мангистауской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
5. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 50 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Жамбылской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11707) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Жамбылской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Жамбылской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
6. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 июля 2015 года № 62 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12002) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
7. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 21 сентября 2015 года № 75 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12206) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории города Алматы, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
8. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 76 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Актюбинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12212) следующие изменение и дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Актюбинской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Департаменттің құрылымы мен штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Мәртөк аудандық бөлімі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Мәртөк кенті. Қызмет көрсету аймағы – Мәртөк, Қобда және Қарғалы аудандары;
2) Мұғалжар аудандық бөлімі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Қандығаш қаласы. Қызмет көрсету аймағы – Мұғалжар ауданы;
3) Темір аудандық бөлімі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Шұбарқұдық ауылдық округі. Қызмет көрсету аймағы – Темір ауданы;
4) Шалқар аудандық бөлімі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Шалқар қаласы. Қызмет көрсету аймағы – Шалқар және Ырғыз аудандары;
5) Хромтау аудандық бөлімшесі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Хромтау қаласы. Қызмет көрсету аймағы – Хромтау және Әйтекеби аудандары;
6) Байғанин аудандық бөлімшесі, орналасқан орны: Ақтөбе облысы, Қарауылкелді кенті. Қызмет көрсету аймағы – Байғанин және Ойыл аудандары;
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Ақтөбе облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
9. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 78 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12265 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымы мен штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Алматы аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Алматы ауданы;
2) Есіл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Есіл ауданы;
3) Сарыарқа аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Сарыарқа ауданы;
4) Байқоңыр аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Байқоңыр ауданы;

"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Мартукский районный отдел, место дислокации: Актюбинская область, поселок Мартук. Зона обслуживания – Мартукский, Хобдинский и Каргалинский районы;
2) Мугалжарский районный отдел, место дислокации: Актюбинская область, город Кандыагаш. Зона обслуживания – Мугалжарский район;
3) Темирский районный отдел, место дислокации: Актюбинская область, сельский округ Шубаркудук. Зона обслуживания – Темирский район;
4) Шалкарский районный отдел, место дислокации: Актюбинская область, город Шалкар. Зона обслуживания – Шалкарский и Иргизский районы;
5) Хромтауский районный отдел, место дислокации: Актюбинская область, город Хромтау. Зона обслуживания – Хромтауский и Айтекебийский районы;
6) Байганинское районное отделение, место дислокации: Актюбинская область, поселок Карауылкелди. Зона обслуживания – Байганинский и Уилский районы.";
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Актюбинской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
9. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года № 78 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Астане" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12265) следующее изменение и дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Астане, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Алматинский районный отдел. Зона обслуживания – Алматинский район города Астаны;
2) Есильский районный отдел. Зона обслуживания – Есильский район города Астаны;
3) Сарыаркинский районный отдел. Зона обслуживания – Сарыаркинский район города Астаны;
4) Байконурский районный отдел. Зона обслуживания – Байконурский район города Астаны;

5) Нұра аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Нұра ауданы.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Астана қаласының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
10. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 79 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12261 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Қарағанды облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу.".
11. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 80 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12254 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Павлодар облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
12. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 81 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12262 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Қызылорда облысы және Байқоңыр қаласы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".

5) районный отдел Нұра. Зона обслуживания – район Нұра города Астаны.";
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории города Астаны, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
10. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года №79 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12261) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Карагандинской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Карагандинской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
11. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года № 80 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Павлодарской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12254) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Павлодарской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Павлодарской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
12. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года № 81 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконыр" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12262) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Кызылординской области и городу Байконыр, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области и городу Байконыр, разрабатываемый местным исполнительным органом;".

13. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 82 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12253 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Шығыс Қазақстан облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
14. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 13 қазандағы № 84 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12271 болып тіркелген) мынадай
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Батыс Қазақстан облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
15. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 13 қазандағы № 85 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12279 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Атырау облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
16. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 64 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 124014 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

13. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года № 82 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12253) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Восточно-Казахстанской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
14. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 октября 2015 года №84 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12271) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Западно-Казахстанской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
15. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 октября 2015 года № 85 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12279) следующее дополнение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Атырауской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Атырауской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
16. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 августа 2018 года № 64 "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 124014) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области, утвержденном вышеуказанным приказом:

"7. Департаменттің құрылымы мен штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Арыс қаласы және теміржол станциясы бойынша бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Арыс қаласы, Ақдала, Байырқұм, Дермене, Жиделі, Монтайтас, Қожатоғай ауылдық округтері; Бәйдібек, Ордабасы және Отырар аудандары;
2) Кентау қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Кентау қаласы, Ащысай, Хантағы, Байылдыр, Қарнақ ауылдық округтері;
3) Жетісай аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Жетісай ауданы;
4) Мақтаарал аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Мақтаарал ауданы;
5) Сайрам аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Сайрам ауданы;
6) Сарыағаш аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Сарыағаш ауданы;
7) Келес аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Келес ауданы;
8) Созақ аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Созақ ауданы;
9) Қазығұрт аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Қазығұрт ауданы;
10) Төлеби аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Төлеби ауданы;
11) Түлкібас аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Түлкібас ауданы;
12) Шардара аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Шардара ауданы;
13) Сауран аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Сауран ауданы.";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Түркістан облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымы мен штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Әл-Фараби аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы;
2) Абай аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шымкент қаласының Абай ауданы;
3) Еңбекші аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шымкент қаласының Еңбекші ауданы;
4) Қаратау аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шымкент қаласының Қаратау ауданы;
5) Тұран аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шымкент қаласының Тұран ауданы.".

"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Отдел по городу и на железнодорожной станции Арысь. Зона обслуживания – город Арысь, сельские округа Акдала, Байыркум, Дермене, Жидели, Монтайтас, Кожатогай; Байдибекский, Ордабасинский и Отырарский районы;
2) Кентауский городской отдел. Зона обслуживания – город Кентау, сельские округа Ачисай, Хантаги, Байылдыр, Карнак;
3) Жетысайский районный отдел. Зона обслуживания – Жетысайский район;
4) Мактааральский районный отдел. Зона обслуживания – Мактааральский район;
5) Сайрамский районный отдел. Зона обслуживания – Сайрамский район;
6) Сарыагашский районный отдел. Зона обслуживания – Сарыагашский район;
7) Келесский районный отдел. Зона обслуживания – Келесский район;
8) Созакский районный отдел. Зона обслуживания – Созакский район;
9) Казыгуртское районное отделение. Зона обслуживания – Казыгуртский район;
10) Толебийское районное отделение. Зона обслуживания – Толебийский район;
11) Тюлькубасское районное отделение. Зона обслуживания – Тюлькубасский район;
12) Шардаринское районное отделение. Зона обслуживания – Шардаринский район;
13) Сауранский районный отдел. Зона обслуживания – район Сауран.";
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Туркестанской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;";
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Шымкенту, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 проекта приказа изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Аль-Фарабийский районный отдел. Зона обслуживания – Аль-Фарабийский район города Шымкента;
2) Абайский районный отдел. Зона обслуживания – Абайский район города Шымкента;
3) Енбекшинский районный отдел. Зона обслуживания – Енбекшинский район города Шымкента;
4) Каратауский районный отдел. Зона обслуживания – Каратауский район города Шымкента;
5) Туранский районный отдел. Зона обслуживания – Туранский район города Шымкента.";

15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Шымкент қаласының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".
17. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2022 жылғы 21 шілдедегі № 594/қе-қа бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12002 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Абай облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Абай облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;";
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Жетісу облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Жетісу облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;";
жоғарыда аталаған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ұлытау облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 23-1) тармақшамен толықтырылсын:
"23-1) жергілікті атқарушы орган әзірлейтін Ұлытау облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін келісу;".

пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории города Шымкент, разрабатываемый местным исполнительным органом;".
17. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 21 июля 2022 года № 594/нс-па "Об утверждении положений о территориальных органах Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12002) следующие дополнения:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Абай, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории области Абай, разрабатываемый местным исполнительным органом;";
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории области Жетісу, разрабатываемый местным исполнительным органом;";
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Ұлытау, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 15 дополнить подпунктом 23-1) следующего содержания:
"23-1) согласование перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Ұлытауской области, разрабатываемый местным исполнительным органом;".