"Облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 52 шешімі
"Қазақстан Респбликасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 45-бабының 4-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы 2023-2025 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 154 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ мынадай редацияда жазылсын:
"4. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес "Халық қатысатын бюджет" жобасын іске асыруға бағытталатын бюджет қаражатының ең төмен көлемі ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 2-қосымшалары алып тасталсын.

"О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 154 "Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения на 2023-2025 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 52
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 154 "Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть минимальные объемы бюджетных средств, направляемых на реализацию проекта "Бюджет народного участия", согласно приложению к настоящему решению;
приложения 1, 2 к указанному решению исключить.