2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 104-12/13 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 219 629,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 430,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 1 170 198,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 238 281,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 652,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 18 652,4 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 104-12/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 219 629,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 430,8 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 1 170 198,6 тысяч тенге;
2) расходы – 1 238 281,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 18 652,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 652,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 652,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 07.11.2024 № 205-29/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Ақсуат ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылға – 103 555,0 мың теңге, 2025 жылға – 112 515,0 мың теңге, 2026 жылға – 108 635,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2024 жылға арналған Ақсуат ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 18 652,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 07.11.2024 № 205-29/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Аксуат в сумме на 2024 год – 130 555,0 тысяч тенге, на 2025 год – 112 515,0 тысяч тенге, на 2026 год – 108 635,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Аксуат на 2024 год согласно приложению 4.