2024-2026 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 106-12/15 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 172 570,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 764,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 348,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 160 457,0 мың теңге;
2) шығындар – 172 807,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -237,5 мың теңге;

Об утверждении бюджета сельского округа Карауылтобе на 2024-2026 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 106-12/15.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Карауылтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 172 570,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 764,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 348,7, тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160 457,0 тысяч тенге;
2) расходы – 172 807,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -237,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 237,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 237,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 13.08.2024 № 184-25/6 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қалалық бюджеттен Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2024 жылға – 95 390,0 мың теңге, 2025 жылға – 142 187,0 мың теңге, 2026 жылға - 139 900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 237,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 237,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 13.08.2024 № 184-25/6 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету сельского округа Карауылтобе в сумме на 2024 год - 95 390,0 тысяч тенге, на 2025 год – 142 187,0 тысяч тенге, на 2026 год – 139 900,0 тысяч тенге.

3. 2024 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 106-12/15 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округінің бюджеті

3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Карауылтобе на 2024 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Куттыкожаев
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2023 года № 106-12/15
Бюджет сельского округа Карауылтобе на 2024 год

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 106-12/15 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Қарауылтөбе ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2023 года № 106-12/15
Перечень бюджетных программ сельского округа Карауылтобе, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2024 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь