Талсуат ауылдық округі Талсуат ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 85 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Талсуат ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 тамыздағы қорытындысы негізінде Талсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Талсуат ауылдық округінің Талсуат ауылындағы Атырау көшесі Шаршыбек Ерназаров көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жылқыбай

О переименовании улиц села Талсуат сельского округа Талсуат
Решение акима сельского округа Талсуат города Кызылорда от 20 июля 2023 года № 85
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Талсуат и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 августа 2022 года, аким сельского округа Талсуат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Атырау села Талсуат сельского округа Талсуат на улицу Шаршыбек Ерназаров.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Жылкыбай