Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Келінтөбе ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы № 2572-XII Заңы 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Келінтөбе ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының келесі көшелеріне:
1) Келінтөбе ауылының батыс бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшеге "Жұмахан Арынғазиев" есімі;
2) Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының шығысында орналасқан атауы жоқ көшеге "Әбусейіт Қалдыбеков" есімі;
3) Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының оңтүстік-батысында орналасқан атауы жоқ көшеге "Қалдан Байтасов" есімі;
4) Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының солтүстік бөлігінде орналасқан атауы жоқ көшеге "Махамбет Нұржігітов" есімі;
5) Келінтөбе ауылдық округі Келінтөбе ауылының солтүстік бөлігінде Ш.Дүйсебеков көшесінің қиылысыда орналасқан атауы жоқ көшеге "Тлепов Оразалы" есімі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келінтөбе ауылдық округінің әкімі А. Досжанов

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Келинтобе Жанакорганского района Кызылординской области от 21 декабря 2023 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года №2572-XII" Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан " и заключением областной ономастической комиссии от 21 декабря 2023 года аким Келинтобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Келинтобе сельского округа Келинтобе:
1) безымянной улице, расположенная в западной части села Келинтобе, имя "Жұмахан Арынғазиев";
2) безымянной улице, расположенная восточной части села Келинтобе Келинтобинского сельского округа, имя "Әбусейіт Қалдыбеков";
3) наименование "Қалдан Байтасов" на безымянную улицу, расположенную на юго-западе села Келинтобе Келинтобинского сельского округа;
4) наименование "Махамбет Нұржігітов" на безымянной улице, расположенной в северной части села Келинтобе Келинтобинского сельского округа;
5) наименование "Тлепов Оразалы" на безымянной улице, расположенной в северной части села Келинтобе сельского округа Келинтобе на пересечении улицы Ш.Дуйсебекова;
2. Оставляю реализацию этого решения себе
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Келинтобе А. Досжанов