Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 16/176 "2023 - 2025 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 5/43 шешімі
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы" 2022 жылғы 9 желтоқсандағы №16/176 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі 1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1) Аудан және қала бюджеттерінен облыстық бюджетке 2023 жылға арналған бюджеттік алып қоюлар -15 067 248 мың теңге, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 4 136 468 мың теңге;
Ақтау қаласы – 10 930 780 мың теңге сомасында белгіленсін."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Ж. Матаев

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/176 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными бюджетами на 2023 - 2025 годы"
Решение Мангистауского областного маслихата от 27 сентября 2023 года № 5/43
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 9 декабря 2022 года № 16/176 "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными бюджетами на 2023 - 2025 годы" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 на казахском языке указанного решения внесено изменение, текст на русском языке не меняется:
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Ж. Матаев