Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қаңтардағы № 17 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 баптарына сәйкес Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қауылының қосымшасына сәйкес Қарақия ауданының аумағындағы жалпы көлемі 2,3690 гектар жер учаскесін "Ak Su KMG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне КС-110/10 кВ ІІІ сорғы станциясының көтергіш алаңының және оның құрылымдарының құрылысын салу үшін, жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қарақия аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Қарақия ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 30 қаңтардағы
№ 17 қаулысына қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, га
1
Қарақия ауданы, "Жанболат" шаруа қожалығының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлері
2,3690
Барлығы
2,3690

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 30 января 2023 года № 17
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Ak Su KMG" публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 2,3690 гектар на территории Каракиянского района для строительства площадки ПС -110/10 кВ Насосная ІІІ подъем и его сооружений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каракиянского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Беков
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
от 16 января 2023 года № 17
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, га
1
Каракиянский район, земли сельскохозяйственного назначения крестьянского хозяйства "Жанболат"
2,3690
Всего
2,3690