2023 жылға арналған "Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы"
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедекті бар адамдар үшін 2023 жылға жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.

Об установлении квот на рабочие места для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 4 января 2023 года № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить квоты на 2023 год рабочих мест для лиц, с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.

2.Түпқараған ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 173 қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а Т. Алтынгалиев
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 04 қаңтардағы
№ 1 қаулысына 1 қосымша
Түпқараған ауданының ұйымдарында ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымдар атауы
Ұйымдардағы жұмыскерлердің тізімдік саны
Жұмыс орындарының квотасы (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
51
2
1
2
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
2
1
3
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Бәйтерек" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
2
1
4
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің " Әбдіхалықов мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
1
5
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "М.А. Горький атындағы №1 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
86
2
1
6
Маңғыстау облысының білім басқармасының Түпқараған ауданы бойынша білім бөлімінің "Сайын Шапағатов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
122
3
3

2.Признать утратившим силу постановления акимата Тупкараганского района №173 от 27 сентября 2022 года.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тупкараганского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима района Т. Алтынгалиев
приложение 1 к
постановлению № 1
акимата Тупкараганского района
"04" января 2022 года
Квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Тупкараганского района
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью (человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Айголек" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
51
2
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Ақбота" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
55
2
1
3
Государственное коммунальное казенное предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Бәйтерек" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
50
2
1
4
Коммунальное Государственное учреждение "Школа гимназии имени Әбдіхалықов" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
97
2
1
5
Коммунальное Государственное учреждение "Школа лицей имени М.А. Горького" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
86
2
1
6
Коммунальное Государственное учреждение "Школа гимназии Сайын Шапагатов" отдела образования по Тупкараганскому району Управления образования Мангистауской области
122
3
3