Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 173 "Қостанай қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 30 шешімі
Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 173 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96730640,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 64838525,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 102592,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5377524,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26411999,4 мың теңге;
2) шығындар – 106178267,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -335706,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7022849,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16134769,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16134769,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 173 "О бюджете города Костаная на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 23 мая 2023 года № 30
Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 173 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 96730640,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 64838525,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 102592,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5377524,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26411999,4 тысяч тенге;
2) затраты – 106178267,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -335706,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7022849,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16134769,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16134769,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

330 545,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
330 545,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 561 756,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
877 499,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
877 499,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
877 499,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 051 568,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 051 568,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
736 583,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 440,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
487 558,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
43 408,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
280 144,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
318 647,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 051 676,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
114 112,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
632 688,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
632 688,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 680,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 320,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
153 266,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
124 581,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
176 003,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 837,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 730 135,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
29 203 309,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 683,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

330 545,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
330 545,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 561 756,6
1
Социальное обеспечение
877 499,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
877 499,0
005
Государственная адресная социальная помощь
877 499,0
2
Социальная помощь
3 051 568,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 051 568,9
002
Программа занятости
736 583,4
006
Оказание жилищной помощи
19 440,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
487 558,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
43 408,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
280 144,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
318 647,5
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 051 676,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
114 112,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
632 688,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
632 688,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
169 680,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 320,0
021
Капитальные расходы государственного органа
153 266,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
124 581,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
176 003,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 837,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 730 135,3
1
Жилищное хозяйство
29 203 309,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 683,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры