Әкімдіктің "2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2633 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 992 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің "2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 17 қарашадағы № 2633 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесінде "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңына" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Жүндібаев

О внесении изменения в постановление акимата от 17 ноября 2022 года № 2633 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 17 мая 2023 года № 992. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год" от 17 ноября 2022 года № 2633 следующее изменение:
в преамбуле постановления, исключить слова: "Закона Республики Казахстан "О занятости населения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Жундубаев