Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 85 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 828,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 127,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 88 700,3 мың теңге;
2) шығындар – 105 169,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -341,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 341,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 530 865,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 45 936,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 488,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 484 440,9 мың теңге;
2) шығындар – 533 721,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 856,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 856,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 183 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2023-2025 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 21 декабря 2023 года № 85
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 183 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 828,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 127,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88 700,3 тысячи тенге;
2) затраты – 105 169,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -341,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 341,5 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 530 865,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 45 936,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 488,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 484 440,9 тысячи тенге;
2) затраты – 533 721,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 856,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 856,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.